Кошик
218 відгуків
promo_banner

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВЗУТТЯМ ВЗИМКУ І НЕ ТІЛЬКИ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВЗУТТЯМ ВЗИМКУ І НЕ ТІЛЬКИ

«Прийшла зима – замовляй крему»


Взимку погода часто дивує нас мінливістю: то морози і ожеледиця, то відлига з калюжами. Прийдеш додому ввечері і не дізнаєшся свої черевики – вони не просто брудні, а ще й покриті білими розводами від солі, якою посипають обмерзлі дороги


  • Як правильно і чим чистити взуття взимку, як продовжити життя улюбленим чобітків за допомогою взуттєвого крему, ми і розглянемо в даній статті

Хороший взуттєвий крем не тільки чистить, але і зафарбовує потертості, надає блиск взуття, і найголовніше – оберігає від вологи.
До складу взуттєвих кремів входять кілька компонентів: розчинники, барвники, віск і тваринний жир.
  • Розчинники – видаляють бруд, пил і бруд. Очищають взуття.
  • Барвники – підфарбовують і приховують недоліки.
  • Тваринний жир – живить шкіру.
  • Віск – блиск.
Але слід знати, що не кожен крем підійде для чищення тієї чи іншої взуття.
Креми можна розділити на три основних види:
  • для шкіри
  • для замші
  • для нубука (або выворотки).

Шкіряне взуття

Шкіряне взуття слід чистити не вранці, як багато хто робить це за 5 хвилин до виходу на роботу, а ввечері. Чистою щіткою зняти бруд, потім нанести крем, а через півгодини відполірувати. Черевики повинні вбирати крем від 8 до 12 годин, тоді вони будуть виглядати як новенькі і проносяться на 2-3 сезони довше.

Ті ж, хто з ранку чистить черевики, можна сказати, роблять це даремно. Крем не встигає всмоктатися, з-за цього немає вологостійкості шкіри, взуття легко забруднюється, вкривається пилом, і від води з'являються сіро-білі розводи.


Замшеве взуття

Таке взуття вимагає особливого догляду. Мити замшу небажано. Від води вона стає грубою і втрачає колір. Ефективніше і безпечніше потримати взуття над парою.

Промокла замша чиститься від бруду тільки після того, як підсохне. Якщо зробити це відразу, то тільки розмажете бруд по всьому черевиків.
Отже, підсушили. Потім візьміть жорстку густу щітку і пройдіться кілька разів уздовж, а потім проти ворсу. Якщо бруд сильно в'їлася, то спробуйте акуратно обробити цю ділянку нульовою наждачним папером. Сальні місця добре прибирає скоринка подсохшего хліба. Коли очищення бруду закінчена, треба обробити взуття спеціальним аерозолем для замші. Їх зараз величезна кількість, так що вибирайте, що вам по кишені. Підійде будь-який, але чим дорожче тим краще.


Взуття з нубука

Нубук дуже примхливий матеріал, втім, як і замша, і якщо ви купили нубукові черевики, то знайте: по-перше, краще мати в запасі змінне шкіряне взуття, за нубуком потрібен догляд і вранці і ввечері. Без ретельного догляду ваші черевики через місяць можуть перетворитися у «старі калоші».

Купіть аерозоль-фарбу для нубука з водовідштовхувальним ефектом. Вона буде зафарбовувати потертості і відновлювати первісний колір. Білі розводи видаляються вологою чистою губкою.

Після аерозолю рекомендується обробити взуття водовідштовхувальним просоченням з фторсмолами. Вона захистить її від швидкого промокання, пилу, бруду і плям.

ДЛЯ ВЗУТТЯ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Для повседневной обуви нужен крем на органических растворителях.
Он лучше разъедает въевшуюся грязь, придает блеск, влагостойкость, отталкивает пыль.

Кремы с натуральным пчелиным воском предназначены для ухода за мягкой обувью из хорошей кожи. Можно использовать не крем, а просто воск. Он наносится на чистую кожу и не требует полировки. Воск покрывает обувь плотным защитным слоем и гарантирует максимальную защиту даже в самую плохую погоду.

Спиртсодержащие кремы могут удалить любую грязь. Но они не создают защитной пленки и не придают блеска.

Помните, что срок хранения таких кремов всего лишь 1 год.

ДЛЯ ОБУВИ НА ВЫХОД

Для такой обуви подойдут водоэмульсионные кремы. Они обеспечивают быструю чистку, они мягче и ими легче обрабатывать ботинки.
Водоэмульсионный крем по виду похож на крем для рук или лица. От влаги он защищает хуже, но зато блеска придает на все 100%. В почищенных таким кремом сапогах, можно идти хоть на бал.

БУДЬТЕ В КУРСЕ

Губки уступают крему для обуви
  • Во-первых, глицерин и масло быстро впитываются в кожу и через пару часов вашим ботинкам уже нужна «новая доза».
  • По-друге, на відміну від крему губки не можуть приховати потерті місця, так як не мають підфарбовуючих властивостей.
  • По-третє, чоботи, відполіровані губкою, порошаться в два рази швидше.

Але якщо без губки не обійтися, знайте, що вони бувають: вітчизняні, європейські та китайські.

  • Вітчизняні – після 30 чисток закінчується просочення.
  • Європейські – містять силіконові масла, які довше захищають шкіру від вологи. Акуратний корпус, хороший щільний поролон.
  • Китайські – легко дізнатися по недобросовісному корпусу з вторинної сировини. «Розрахована на 100 чисток» – обман чистої води, в кращому випадку на 20-30. Поролон швидко відривається. Просочені гліцерином, швидко висихають. До того ж гліцерин легко розчиняється у воді і від вологи захищає погано.

Якщо вам сподобалася стаття, то поділіться нею в соціальних мережах

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner