Кошик
191 відгук
promo_banner

Туфлі на плоскому ходу: походження, популярність

Туфлі на плоскому ходу: походження, популярність

Туфлі на плоскому ходу - взуття, яке не підвладне трендам

У цій публікації розглянемо взуття на плоскому ходу
 

  • Звідки з'явилося взуття
  • Стандарти і традиції: зародження
  • Сучасні тенденції та актуальні тренди

Коли з'явилося взуття
 

Якщо взяти до уваги той факт, що історики відносять появу взуття до стародавніх часів, і починається цей період приблизно з верхнього палеоліту, то і поняття про плоску підошву або підбори беруть початок з тих же часів.

Різниця в зовнішньому вигляді, матеріалах, техніці виробництва - всі ці факти мають місце бути і залежать від території походження, тих чи інших видів взуття.


Наприклад, євреї застосовували для створення взуття шкіру, деревину, шерсть і технології, які до цих пір актуальні.

Єгиптяни і ассірійці робили взуття з пальмового листя, і такі вироби нагадували по увазі сандалі, підошва же фіксувалася на нозі ремінцями з шкіри.

Давньогрецькі умільці були здатні виробляти не тільки сандалі, але і півчобітки з задником, високі на шнурівці.Цікаво і історично важливо – те, що справжньою революцією став винахід греками поняття взуттєвої пари, коли кожен предмет взуття (туфель, черевик, сандаль) виготовляється по різних лекалах, - з'явилося визначення: лівий і правий – відповідно


Зародження традицій і стандартів
 

Історія розвитку взуття неймовірно велика, вона пов'язана і з культурними течіями, і з геополітичними мотивами, коли війни і конфлікти між народами привносили різні зміни і стандарти, включаючи якісь тенденції в одязі.

Взаімствованіе культурних і технологічних досягнень завжди відбивається в поведінці, звичках, вчинках населення і, в першу чергу, – на зовнішньому вигляді людей.

Так Середньовічна Європа відкинула стандартні класичні сандалі, і перевагу дісталося пуленам – претензійною туфлям з довгими, загнутими вгору носами, які, на додачу до всього, було прийнято прикрашати дзвіночками або бубонцями, в силу примх моди того часу.


Тенденції сучасного світу взуття

 

Всі історії гарні, всіх історій в одній статті не викласти, але радує те, що завжди є привід для продовження (ви можете також прочитати цікаві зведення по догляду за взуттям)

Індустрія виробництва одягу продовжує позначати категорії різних видів, відносячи взуття до функціонального і модному аксесуару сучасності.

Попит на модне і зручне взуття знаходиться в динаміці постійного зростання, а мінливий образ життя призводить і до збільшення асортименту продукції.


З чим носити взуття на плоскій підошві

Стандартна класифікація підказує, з чим носити взуття на низькому ходу:

  • під пальто
  • під плаття і спідницю
  • під штани і денім
  • під діловий стиль

Вибираючи туфлі на плоскій підошві, визначаючись «з чим носити взуття на плоскому ходу», – не особливо напружуйтеся – відкривайте шафи, пробіжіться по бутіках і виберіть речі на свій смак, створюйте нові сміливі образи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner