Кошик
208 відгуків
promo_banner

ЧИ МОЖНА НОСИТИ СПОРТИВНЕ ВЗУТТЯ ЩОДНЯ?

ЧИ МОЖНА НОСИТИ СПОРТИВНЕ ВЗУТТЯ ЩОДНЯ?

Продовжимо біг...

 


Різноманітність запропонованих дизайнерами моделей чоловічого і жіночого взуття в спортивному стилі дозволяє кожному підібрати оптимальне рішення в залежності від своїх уподобань і потреб.

Однак у багатьох виникає питання: чи можна носити спортивне взуття щодня? Здавалося б, справа в кросівок або кед – спорт, але на ділі не все так однозначно. Давайте спробуємо розібратися детальніше!


Суть в деталях

 

Більш детально зупинимося саме на кросівках, адже вони – найбільш затребуваний вид чоловічого взуття на сьогоднішній день. Так і представниці прекрасної статі вже давно навчилися поєднувати їх з сукнями. Відповідаючи на питання, чи можна носити кросівки для бігу кожен день, слід докладніше зупинитися на їх призначення. Таке взуття була спеціально розроблена для бігу або різних спортивних змагань. Спочатку вони не були розраховані на повсякденне носіння.

При цьому різницю між звичайними кросівками або іншої спортивної взуттям та моделями для повсякденної шкарпетки можна зрозуміти, дізнавшись, чим саме вони відрізняються. Серед ключових параметрів, за допомогою яких можна побачити різницю між кросівками для спорту і повсякденними моделями, слід виділити:

  • Призначення.
  • Каркас.
  • Вентиляція.
  • Підошва.

Зупинимося на кожному з них детальніше.
 

Призначення

Насамперед, слід пам'ятати про цільове призначення взуття. Природно, ми не використовуємо вилку, щоб їсти суп, а беремо для цього ложку. Такий елементарний приклад актуальний і у випадку з кросівками. Спортивне взуття можна використовувати для носки на кожен день. Ніхто цього не забороняє нам робити. Однак варто це того?

Багато хто помилково вважають, що спортивна взуття розрахований на високі навантаження. Саме тому вона без особливих труднощів перенесе повсякденне носіння. Насправді все абсолютно не так. Тут мова йде абсолютно про інше типі навантаження. Акцент ставиться саме на цій особливості. Біг і ходьба – різні речі.
 

Каркас взуття

При покупці взуття завжди потрібно звертати увагу на її каркас. Слід розуміти, що у кросівках для бігу носок значно піднятий. Для чого це необхідно? Така будова взуття дозволяє легше переносити центр ваги під час бігу. Задник також відрізняється. Він дозволяє краще фіксувати ногу при русі і не сприяє прослизання. У звичайних кросівках для повсякденної шкарпетки носок стоїть в природному положенні, а задник під прямим кутом, що спрощує процес ходьби.
 

Вентиляція

Перед тим як купити спортивне взуття важливо приділити особливу увагу вентиляції. Провітрювання будь взуття — один з ключових аспектів. Особливо це стосується літньої спеки. Своєчасний висновок поту і вологого повітря сприяє максимально приємною та комфортною шкарпетці.

Бігові кросівки мають максимально опрацьовану і продуману вентиляцію. Для виробництва сучасних моделей нерідко застосовують спеціальні вентиляційні вставки. Вони дозволяють забезпечити якісне і своєчасне провітрювання ніг.

Кросівки на кожен день також мають власну вентиляцію. Однак вона не продумана на такому високому рівні. Тому їх складно порівнювати по даному параметру.
 

Підошва

Щоб остаточно зрозуміти для себе – чи підходять бігові кросівки для повсякденної шкарпетки, слід уважно вивчити підошву. Цей елемент відіграє далеко не останню роль при виборі якісної спортивної або повсякденного взуття.

В бігових кросівках наявність сучасної і продуманої підошовної системи дозволяє добитися легкості в бігу. У якісного взуття підошва податлива завдяки застосуванню спеціальної пінної основи. Саме піна сприяє комфортній носінні взуття для спорту.

Важливо звернути увагу на ще одне ключове відмінність взуття на кожен день і спортивних кросівок. Справа в тому, що в моделях для щоденного використання підошва більш міцна і при цьому жорстка. Вона виготовляється з вулканізованої гуми, дозволяючи забезпечити приємну носка на асфальтному покритті. Матеріал не настільки податливий, але зносостійкий.

 

 


Підводячи підсумки
 

Как мы видим, различия между кроссовками для бега и моделями для повседневной носки есть. Они достаточно существенные ввиду отличий сферы применения обуви. Однако вопрос остается актуальным – подходят ли беговые кроссовки для повседневной носки? Однозначный ответ дать проблематично. Суть в том, что никто не запрещает носить спортивную обувь каждый день. Вопрос заключается в том, насколько это вам удобно и стоит ли это того?

Ми рекомендуємо завжди мати на взуттєвій полиці модель спортивного взуття для бігу і кросівки для повсякденного носіння. Набагато краще, простіше і зручніше, якщо у вас під рукою завжди буде взуття, яка відмінно підійде для вирішення поставленого завдання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner